فایل ورد بررسي نقش بازرسي ها ي داخلي در مبارزه با فساد اداري (مطالعه موردي شرکت آب و فاضلاب شهري استان مرکزي)

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي نقش بازرسي ها ي داخلي در مبارزه با فساد اداري (مطالعه موردي شرکت آب و فاضلاب شهري استان مرکزي) دارای 25 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي نقش بازرسي ها ي داخلي در مبارزه با فساد اداري (مطالعه موردي شرکت آب و فاضلاب شهري استان مرکزي)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي نقش بازرسي ها ي داخلي در مبارزه با فساد اداري (مطالعه موردي شرکت آب و فاضلاب شهري استان مرکزي)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي نقش بازرسي ها ي داخلي در مبارزه با فساد اداري (مطالعه موردي شرکت آب و فاضلاب شهري استان مرکزي) :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : سومين کنفرانس جهاني مديريت، اقتصاد حسابداري و علوم انساني در آغاز هزاره سوم

تعداد صفحات :25

چکیده مقاله:

فساد اداری، پدیده ای است که کم و بیش در کلیه کشورهای جهان وجود دارد. با این حال، نوع، شکل، میزان و گستردگی آن در هر کشور متفاوت است. امروزه فساد اداری و مالی به یک معضل جهانی مبدل شده و دولت ها آگاهند که فساد باعث آسیب های بسیاری می شود وهیچ حد و مرزی هم نمی شناسد. این معضل، اقتصاد داخلی را فلج می کند، جریان توسعه را مختل می سازد، سازمان های دموکراتیک را مورد تهدید قرار می دهد، اصل حاکمیت قانون را مخدوش می کند و باعث تسهیل بروز سایر تهدیدات علیه امنیت، از جمله جرایم فرا ملی و تروریسم می گردد . پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اصلاح نظام اداری همواره به عنوان یک اصل و ضرورت غیر قابل انکار مورد بحث و تاکید بوده که در نهایت، منجر به صدور فرمان تاریخی مقام معظم رهبری ( 1380 ) برای مبارزه با فساد اداری و اقتصادی گردید . فساد اداری طیف گسترده ای از رفتارها را شامل می شود. بدنه اصلی این تحقیق حاصل بررسی گسترده منابع موجود در این زمینه بوده و نیز نتایج تحقیقات میدانی نگارندگان که در چند سال اخیر انجام پذیرفته در زمینه مهمترین علل و موثرترین روش های کنترل فساد اداری ارایه شده است. در پایان نیز براساس مدل عرضه و تقاضای فساد، روش هایی به منظور کنترل این پدیده ارایه شده است. این مقاله در پی تبیین نقش فساد اداری در جوامع و تاثیر آن بر توسعه است و سپس در یک بحث کوتاه ، علل وعوامل موثر در فساد اداری را بیان داشته، ضمن بررسی تطبیقی وضعیت فساد اداری در سطح جهانی و ایران، پیامدها و راهکارهای مبارزه با این پدیده ویرانگررا بیان خواهیم داشت.

توضیحات بیشتر