فایل ورد تاثير مسيوليت اجتماعي بر پاداش مديران عامل شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران ( مستخرج از پايان نامه کارشناسي ارشد )

لینک دانلود

 فایل ورد تاثير مسيوليت اجتماعي بر پاداش مديران عامل شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران ( مستخرج از پايان نامه کارشناسي ارشد ) دارای 29 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد تاثير مسيوليت اجتماعي بر پاداش مديران عامل شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران ( مستخرج از پايان نامه کارشناسي ارشد )  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد تاثير مسيوليت اجتماعي بر پاداش مديران عامل شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران ( مستخرج از پايان نامه کارشناسي ارشد )،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد تاثير مسيوليت اجتماعي بر پاداش مديران عامل شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران ( مستخرج از پايان نامه کارشناسي ارشد ) :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : سومين کنفرانس جهاني مديريت، اقتصاد حسابداري و علوم انساني در آغاز هزاره سوم

تعداد صفحات :29

چکیده مقاله:

مسیولیت اجتماعی شرکتی، مفهومی است که در آن شرکت ها به طور داوطلبانه در جهت دستیابی به جامعه بهتر و محیط زیست پاک تر اقدام می کنند. هدف این پژوهش، دستیابی به این موضوع است که چگونه مسیولیت اجتماعی شرکت بر پاداش مدیر عامل آن تاثیر می گذارد. در این راستا، تعداد 91 شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در دوره زمانی 1388 تا 1394 به عنوان نمونه آماری انتخاب شدند. روش مورد استفاده جهت آزمون فرضیه های مطرح شده در این پژوهش، رگرسیون چند متغیره بر مبنای داده های ترکیبی می باشد. درک صحیح عناصر کلیدی مسیولیت اجتماعی، به تکمیل اساس این مفهوم، افزایش سهم بازار و سوددهی منجر می شود. این پژوهش به مدیران شرکت ها کمک می کند تا دریابند که چه فعالیت هایی را باید انجام دهند تا منافع مشتریان و جامعه در جهت مسیرهای پایدار حرکت کند. در پایان پژوهش، نتایج و موضوع مورد بحث ارایه شده اند. نتایج حاصل از آزمون های انجام شده، موید آن است که بین مسیولیت اجتماعی شرکتی و پاداش مدیرعامل رابطه معکوس و معناداری وجود دارد.

توضیحات بیشتر