فایل ورد تحليل عملکرد کارگاهاي صنعتي با تاکيد بر مصرف انرژي در استان هاي جنوبي کشور با تاکيد بر استان فارس

لینک دانلود

 فایل ورد تحليل عملکرد کارگاهاي صنعتي با تاکيد بر مصرف انرژي در استان هاي جنوبي کشور با تاکيد بر استان فارس دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد تحليل عملکرد کارگاهاي صنعتي با تاکيد بر مصرف انرژي در استان هاي جنوبي کشور با تاکيد بر استان فارس  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد تحليل عملکرد کارگاهاي صنعتي با تاکيد بر مصرف انرژي در استان هاي جنوبي کشور با تاکيد بر استان فارس،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد تحليل عملکرد کارگاهاي صنعتي با تاکيد بر مصرف انرژي در استان هاي جنوبي کشور با تاکيد بر استان فارس :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : سومين کنفرانس جهاني مديريت، اقتصاد حسابداري و علوم انساني در آغاز هزاره سوم

تعداد صفحات :24

چکیده مقاله:

وابستگی روزافزون جوامع به انرژی، به دلیل جایگزینی ماشین به جای نیروی انسانی به ویژه در بخش صنعت و استفاده از فناوری های انرژی بر، سبب شده است که انرژی به عنوان یک عامل موثر در رشد و توسعه اقتصادی تلقی شود و در کارکرد بخش های مختلف اقتصادی از جمله بخش صنعت نقش چشمگیری ایفا کند. در این مقاله به بررسی تاثیر مصرف انرژی بر رشد اقتصادی کارگاه های صنعتی 11 استان نیمه جنوبی کشور ( اصفهان، ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، سیستان و بلوچستان، فارس، کرمان، کهکیلویه و بویراحمد، هرمزگان و یزد) طی سال های 1383-1391 پرداخته شده است. برای این منظور، از روش داده های تابلویی پویا و تخمین زن گشتاورهای تعمیم یافته (GMM) استفاده شده است. نتایج نشان می دهد که تاثیر مصرف انرژی بر رشد اقتصادی کارگاه های صنعتی مثبت و معنادار است. در این دوره مصرف انرژی روندی صعودی دارد در حالی که بهره وری انرژی در وضعیت مطلوبی قرار ندارد..

توضیحات بیشتر