فایل ورد ارايه پروتکل مسيريابي جديد با تعداد تکرار محدود و اولويتدهي به پيامها در شبکه هاي خودرويي با تحمل تاخير و قطعي

لینک دانلود

 فایل ورد ارايه پروتکل مسيريابي جديد با تعداد تکرار محدود و اولويتدهي به پيامها در شبکه هاي خودرويي با تحمل تاخير و قطعي دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد ارايه پروتکل مسيريابي جديد با تعداد تکرار محدود و اولويتدهي به پيامها در شبکه هاي خودرويي با تحمل تاخير و قطعي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد ارايه پروتکل مسيريابي جديد با تعداد تکرار محدود و اولويتدهي به پيامها در شبکه هاي خودرويي با تحمل تاخير و قطعي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد ارايه پروتکل مسيريابي جديد با تعداد تکرار محدود و اولويتدهي به پيامها در شبکه هاي خودرويي با تحمل تاخير و قطعي :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس نوآوري در علوم کامپيوتر و مهندسي برق

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

اکثر پروتکلهای مسیریابی VANET در محیطهایی با اتصال کامل طراحی شدهاند که فرض بر وجود مسیر انتها به انتها بین گرهها است. ما این فرض همیشه صادق نیست و اتصالات انتها به انتها همیشه نمیتوانند وجود داشته باشند. برای حل چنین مشکلاتی شبکههای خودرویی میتوانند از مکانیزم ذخیره - حمل - و ارسال مورد استفاده در DTN به جای مکانیزم حمل و ارسال استفاده کنند. به کارگیری پروتکل مسیریابی مناسبی در شبکههای تحمل پذیر تاخیر خودرویی که از منابع شبکه نیز به خوبی استفاده کندمسیله مهمی محسوب میشود. در این مقاله الگوریتم جدیدی تحت MPLR در شبکههای خودرویی با تحمل تاخیر و قطعی ارایه گردیده است که از تکرار محدود و اولویت دهی پیامها به صورت همزمان استفاده مینماید. نتایج شبیهسازی ثابت نمود که MPLRکارایی بالاتری را نظر تعداد تکرار و سربار کمتر و احتمال تحویل و حذف کمتر، نسبت به سایر پروتکلهای این گروه ارایه میدهد.

توضیحات بیشتر