فایل ورد بررسي جايگاه فناوري اطلاعات در طراحي برنامه درسي رسمي و تاثير آن بر بهبود يادگيري دانش آموزان مقطع ابتدايي

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي جايگاه فناوري اطلاعات در طراحي برنامه درسي رسمي و تاثير آن بر بهبود يادگيري دانش آموزان مقطع ابتدايي دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي جايگاه فناوري اطلاعات در طراحي برنامه درسي رسمي و تاثير آن بر بهبود يادگيري دانش آموزان مقطع ابتدايي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي جايگاه فناوري اطلاعات در طراحي برنامه درسي رسمي و تاثير آن بر بهبود يادگيري دانش آموزان مقطع ابتدايي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي جايگاه فناوري اطلاعات در طراحي برنامه درسي رسمي و تاثير آن بر بهبود يادگيري دانش آموزان مقطع ابتدايي :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس ملي دانش و فناوري روانشناسي، علوم تربيتي و جامع روانشناسي ايران

تعداد صفحات :14

چکیده مقاله:

پیشرفت های گوناگون در توانمندی های فناوری اطلاعات ، چهره آموزش را نسبت به دهه گذشته به سرعت متحول ساخته است. اتخاذ و اجرای فناوری اطلاعات یکی از روش هایی است که در فرایند یاددهی- یادگیری به منظور افزایش کیفیت شیوه های تدریس- یادگیری مورد استفاده قرار میگیرد. این امر دارای جایگاه ویژه ای در برنامه ریزی درسی است،.پذیرش فناوری اطلاعات و اجرای کارآمد آن می تواند، راه درک کردن اهداف جدید آموزش از جمله: توسعه آموزش مداوم، مهارت و توانایی درگیر کردن در ایجاد دانش مشارکتی و حل مسیله به یاری همتایان و متخصصان در همه جای دنیا اید. اصطلاح کاربرد فاوا در برنامه ریزی درسی در حکم ابزار، ابزار شناختی و ابزار فکر به منظور طبقه بندی کردن آنهاست.این نوع طبقه بندی زمانی اهمیت پیدا می کند که بخواهیم نقش فاوا را در فرایند تدریس و یادگیری، طراحی و انتخاب ابزارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات در آموزش مشخص سازیم. هدف اصلی نویسندگان در این مقاله ، فایل ورد بررسي جايگاه فناوري اطلاعات در طراحي برنامه درسي رسمي و تاثير آن بر بهبود يادگيري دانش آموزان مقطع ابتدايي است. به علاوه برای درک بهتر موضوع ، توجه ای شده است به اهمیت و نقش فناوری اطلاعات در برنامه ریزی درسی و ویژگی های برنامه درسی که با فناوری اطلاعات و ارتباطات امیخته شده است. مطالعات انجام شده بیانگر تاثیر فناوری اطلاعات بر افزایش انگیزه یادگیرندگان و فعال تر شدن فرایند یادگیری است. همچنین کاربردهای فناوری اطلاعات در برنامه ریزی درسی رسمی در مقطع ابتدایی بسیار حایز اهمیت است. در ضمن مطالعات نشان داده اند که عواملی از قبیل معلم و دانش آموز ، محیط اموزشی و ... نقش بسزایی در پذیرش فناوری اطلاعات دارند.

توضیحات بیشتر